Bilişim Dünyası 13 ARALIK 2015 / 15:42

22. yıla merhaba…

Türkiye’nin en köklü ve rakipsiz bilişim teknolojisi yayını BThaber, 1050. Sayısı ile birlikte 21 yılı geride bıraktı. Ramazan ve Kurban bayramı haftaları hariç kesintisiz olarak her yıl 50 sayı yayınlanan ve 22 yılına adım atan BThaber Gazetesi, bu başarının gururunu yaşıyor.
Bilişim sektörü ile farklı sektörlerdeki bilişim profesyonelleri ve iş birimi yöneticileri arasında köprü görevi gören BThaber, teknoloji dünyasındaki tüm gelişmelerle ilgili haberleri ve yorumlarıyla sizleri kucaklamaya devam edecek.
ETİKETLER : 1050
YORUMLAR
Dr. Fikret Nesip Üçcan 15 ARALIK 2015 / 20:55 0 0
BThaber ile tanışıklığım hatırlayamadığım kadar yıllar öncesine dayanıyor. İlk okumaya başladığım günden beri çizgisini hiç değiştirmedi. Bilişim sektörünün sesini en sadık şekilde yansıtmaktan şaşmadı. Küçük hesaplar peşine düşmeden, misyonunu olması gerektiği gibi sürdürdü. Akademik çalışmalarımda da yararlandığım bir kaynak oldu. BThaber'e, başarılı yayın hayatını daha nice 21 yıllar boyu devam ettirmesini diliyor, onu bu günlere getiren tüm fedakâr yazarları, muhabirleri, katkıda bulunan tüm ilgilileri, yöneticileri ve teknik personeli kutluyorum.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics