Bilişim Dünyası 14 EKİM 2017 / 17:13

25 yılın ardından yenilenme zamanı

Bu yıl 25’inci yaşını kutlayan Univera, 25 yıllık logosunu değiştirerek kurumsal değişimine vurgu yapıyor. “Yenileniyoruz ve Güçleniyoruz” diyerek birçok yeniliğin sinyalini veren Univera, bu yıl ürün portföyüne eklediği ve ana platformları Panorama’ya satış sonrası servisler, saha işbirlikleri ve dijital e-ticaret özellikler getiren üç yeni ürünü ile kurumların dijital dönüşüm yolculuklarında ön planda olmayı hedefliyor. Univera, yenilenen logosu ile kurumsalındaki sadeleşme ve “daha güçlü” marka imajını, farklı sektörler için imza attığı büyük projeler ile destekliyor. Univera, dijital dönüşüme satış, lojistik ve servis konularındaki çözümleri ile yardımcı oluyor, Panorama Çözümlerini, farklı sektörler için de sürekli geliştiriyor. Univera Genel Müdürü Cüneyt Ersin, dönüşümü şöyle anlattı:
“Mevcut logomuzdan çok uzaklaşmadan, logomuzu daha yeni ve daha güçlü kıldık. Bu aynı zamanda kurum olarak da daha yeni ve daha güçlü hissettiğimiz bir dönüşüm. 25 yılın bize kattığı bilgi birikimi, tecrübe ve en önemlisi müşterilerimiz ile birlikte gerçekleştirdiğimiz projeler ile güçlendik. Dinamik ekibimiz ile de her zaman yeni kalmayı başardık. İşte bu yüzden bu değişimi “Daha Yeni Daha Güçlü” olarak tanımlıyoruz. Ülkemizin geleceğini aydınlatmak için bir meşale de biz yakmak istedik. Maddi desteğe ihtiyacı olan gençlerin ve çocukların eğitim görmesine destek olacak bir projede katkımız olsun diye düşündük ve TED’deki dostlarımız bize bu konuda çok yardımcı oldular. Güzel ve kalıcı bir işe imza attık. Umuyorum bu gençler yarın ülkemizin ve hepimizin geleceğini inşa edecek.”
 
 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN