Bilişim Dünyası 27 HAZİRAN 2014 / 15:15

3BFab'la herkes üretici olacak

3bFab, MakerBot'un 3 boyutlu yazıcılarıyla  tüketiciyi üreticiye dönüştürecek.MakerBot 3 boyutlu yazıcıların Türkiye dağıtıcısı 3bFab, ev kullanıcılarına hitap eden uygun fiyatlı yeni MakerBot Mini modelinin önümüzdeki haftalarda Türkiye’de satışa sunacak. 3bFab Genel Müdürü Hakan Güzelgöz, “3 boyutlu yazıcılar, özellikle çocuklara yaşadıkları çevreyi kendi düşünceleri ve fikirleriyle nasıl değiştirebileceklerini somut olarak göstermek adına benzersiz bir fırsat sunuyor. Ürün satışı haricinde baskı ve tarama hizmeti de sunduklarını söyleyen Güzelgöz, hazır modellerin seri olarak baskısı gerçekleştirmekten 3 boyutlu yazıcı kiralamaya kadar birçok hizmet sunduklarını belirtti.

3 Boyutlu Yazıcılar İçin “Model Mağazaları” Geliyor
3 boyutlu yazıcıların yaygınlaşmasıyla 3 boyutlu yazıcılarda üretime uygun modellerin de talep görmeye başlayacağına değinen Güzelgöz, 3 boyutlu yazıcıların yaygınlaşmasıyla bu yazıcılarda bastırılmaya uygun modellere yönelik benzer bir talep patlaması beklediklerini söyledi.  Güzelgöz "web sitemizde 3 boyutlu yazıcılarda yazdırmaya uygun modellerin yer aldığı  zengin bir koleksiyon ekledik. Sitemizi Türkiye’de 3 boyutlu tasarımla uğraşan kişilerin modellerini pazarlayabileceği bir platforma dönüştüreceğiz” dedi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN