Bilişim Dünyası 03 ŞUBAT 2016 / 10:57

3D için tercih Dassault Systèmes oldu

3D tasarım yazılımı, 3D Dijital Modelleme ve Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi (PLM) çözümleri ile Dassault Systèmes, Boyner Grup'un çok kategorili moda koleksiyonlarını tasarlama ve geliştirme sürecini kolaylaştırmak için “My Collection” endüstriyel çözüm deneyimini kullanmaya başladığını duyurdu

3DEXPERIENCE platformunu temel alan “My Collection”, 8 grup şirketi, 28 markası ve 500 mağazası Türkiye'deki 15 milyon müşterisine ve uluslararası pazarlara hizmet sunan Boyner Grup'a ürünlerinin pazara sunma süresini kısaltan ve ekiplerinin yaratıcı planlamaya daha fazla zaman ayırmasını sağlayan işbirliğine dayalı bir çözüm ortaya koyuyor.
“My Collection” çözümü Boyner Grup'a, şirket içi ve dışı paydaşları birbirine bağlayan, tedarik zincirini entegre eden ve birden fazla ve farklı ürün kategorisinde görünürlük, esneklik ve karar destek sürecini geliştiren tek ve birleşik bir dijital ortam sağlıyor. Ekipler tek bir platform üzerinde birlikte çalışarak verileri takip etmeye ve kopyalamaya daha az zaman harcarken, ürünleri geliştirmeye ve kaynak kullanımına daha fazla vakit ayırabiliyor. “My Collection" ile yanlış numune, ek maliyetler, üretim hatası ve gecikme risklerini azaltarak müşteri taleplerini karşılayan ürünleri piyasaya daha hızlı sürmek de mümkün.  Proje, Dassault Systemes’in moda ve perakende endüstrilerindeki iş ortağı MY Yazılım işbirliği ile hayata geçirilecek. Boyner Grup Bilgi Teknolojileri Koordinatörü Ozan Akkaya şu bilgileri paylaştı:
“Genişlemekte olan ürün yelpazemizdeki koleksiyonları yönetmek için mevcut ERP sistemimizle tamamen entegre olabilecek bir dijital platforma ihtiyacımız vardı. Güçlü moda geliştirme, tasarım yönetimi ve kurumsal işbirliği becerileri nedeniyle Dassault Systèmes'i ve‘My Collection’ endüstriyel çözüm deneyimini seçtik. Kararımızı etkileyen diğer faktörler arasında Dassault Systèmes’in birçok uluslararası markanın teknoloji çözüm ortağı olarak konumu ve yerel ekiplerinin deneyimi bulunuyordu.”
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics