Bilişim Dünyası 07 OCAK 2016 / 15:21

3D Touch teknolojisiyle pratik otel rezervasyonu

Apple’ın sunmaya başladığı 3D Touch (3 boyutlu dokunma) teknolojisini ilk kullananlar arasında yer alan Hotels.com’un iPhone 6s ve iPhone 6s Plus uygulaması en popüler otel rezervasyonu özelliklerine tek dokunuşla ulaşma imkânı sağlıyor. Hotels.com’un sunduğu, Size Yakın Otellerdeki Fırsatlar, Kayıtlı Oteller, Rezervasyonlarınızı Bulun ve Hotels.com Rewards™ gibi rezervasyon uygulamalarına mobil uygulamanın ana ekranından tek dokunuşla ulaşılabiliyor.
Otel rezervasyonlarının üçte birinin mobil cihazlar üzerinden geldiğini belirten Hotels.com Mobil Platform Kıdemli Direktörü Dan Craig,  Apple’ın 3D Touch teknolojisini kullanmaya devam ederek, otel rezervasyonu deneyimini çok daha cazip hale getireceklerini vurguladı. 
Hotels.com’un iOS9 ile çalışan mobil cihazlarda kullanılan uygulamasında artık arama yapmak çok daha kolay. iPhone ya da iPad’ın ana ekranını yukarından aşağıya kaydırarak uygulamanın içinde direkt arama yapabilir ve bir tıkla bağlantıya ulaşabilirsiniz.
 
ETİKETLER : 3D Touch; Hotels.com
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN