Bilişim Dünyası 25 TEMMUZ 2010 / 18:00

3G modemler yeni modellerle havalanacak

AirTies,
USB 3G modemlerin internet bağlantısını paylaştıran yeni çözümünü duyurdu.
AirTies yazlıklarda, teknelerde veya dönemsel olarak kullanılan mekânlarda kesintisiz ve hızlı 3G internet bağlantısı eşit seviyede dağıtacak Air 4420-3G adlı ürününü pazara sundu. Air 4420-3G, 3G sinyal seviyesinin değişkenlik gösterdiği iç mekânlarda kullanıcıların bağlantı hızını ve sinyal gücünü sürekli hale getirirken, birden fazla kullanıcıyı aynı anda internete bağlayabiliyor.
Bir modem, birden çok kullanıcı
AirTies’in yeni ürünü, kullanıcıların karşılaştığı en önemli problemlerden biri olan 3G USB modemlerin aynı anda yalnızca tek bir kullanıcıyı internete bağlayabilmesi sorununa çözüm getirmeyi amaçlıyor. Air 4420-3G, tek bir 3G modemle birden fazla kullanıcının aynı anda internete bağlanmasına olanak sağlıyor. Ayrıca 3G sinyal gücünün ve hızının betonarme yapılarda, teknelerde ve iç ortamlarda konuma bağlı olarak değişkenlik gösterdiği durumlara da çözüm sağlıyor. Türkiye’deki tüm GSM operatörlerinin 3G USB modemleriyle uyumlu olan Air 4420-3G, 3G sinyallerini en güçlü olduğu noktadan Wi-Fi üzerinden kablosuz olarak yayarak bağlantı hızını ve sinyal gücünü sürekli hale getiriyor.

Kurulumda ve güvenlik ayarlarını yaparken üzmüyor
Küçük ve şık bir tasarıma sahip olan Air 4420-3G’yi kullanmak son derece kolay.  Herhangi bir operatörden alınan 3G USB modemi Air4420-3G cihazının USB portuna takarak hemen kullanmaya başlamak mümkün. Üründen en iyi sonucu almak için ise bu kombinasyonu 3G sinyalinin en güçlü olduğu noktaya yerleştirmek yeterli. Ürün en yeni Wi-Fi güvenlik standartlarını destekliyor ve eklenebilecek yeni özelliklere uyum sağlamak amacıyla yazılım sürümü otomatik olarak güncellenebiliyor. AirTies Air 4420-3G, 99 dolarlık fiyat etiketiyle satışa sunuldu.
ETİKETLER : Sayı:782

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN