Bilişim Dünyası 08 MART 2018 / 13:47

510 dergi ve gazete Dergilik’te yerini alıyor

Dijital yayın platformu Dergilik, Şubat ayında da yeni içerikleriyle en çok okunanlar listesinde zirveye oturdu. Aplikasyon, dergi ve gazete raflarına her geçen gün yeni yayınlar ekleyerek, erişim rakamlarını arttırmayı Şubat ayında da sürdürdü. Dergilik'te Şubat’ta yaklaşık 3.2 milyon dergi okunurken, 854 bin gazete de dijital platform üzerinden okuyuculara ulaştı.
‘Dergilik’ hem dergi hem gazete raflarında yer alan birçok yayını tek bir uygulamada buluşturarak, okuma alışkanlıklarına yön veriyor. Dergilik uygulamasında Şubat'ta 3.2 milyon dergi ve 854 bin gazete okundu ve şu ana kadar telefon ve tabletine Dergilik uygulamasını indiren 2.2 milyon kullanıcı toplamda 4.1 milyon yayına tek bir platform üzerinden ulaşmış oldu.
 
Yayın sayısı 510’a ulaştı 
Dergilik’ten okunan yayın sayısı da her geçen gün artıyor. Şubat ayında da çok sayıda yayın, Dergilik’in raflarındaki yerini aldı. Şubat’ta Dergilik ailesine katılan yeni gazete ve dergilerle birlikte, uygulama üzerinden 436 dergi ve 74 gazete ile toplam 510 yayın, online olarak cep telefonu ve tabletlerden okunabilir hale geldi. 2018’in ilk iki ayında Dergilik uygulaması sayesinde yaklaşık 8.5 milyon yayın okuyucular tarafından indirildi. Dergilik ile ilgili son gelişmeleri sosyal medya hesaplarından öğrenmek de mümkün:
www.facebook.com/dergilikapp
www.twitter.com/dergilik
www.instagram.com/dergilik
ETİKETLER : Dergilik

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics