Bilişim Dünyası 26 EYLÜL 2010 / 18:00

8. Altın Örümcek Web Ödülleri sahiplerini buldu

DorukNet tarafından bu yıl sekizincisi düzenlenen BTnet.com.tr’nin de sponsor olduğu Altın Örümcek Web Ödülleri 2009’un en iyi web sitelerine dağıtıldı. Toplam otuz üç kategoride, 52 jüri üyesinin 4 bin 500 başvuruyu değerlendirerek belirlediği web ödüllerinde geceyi beş ödülle kapatan İGOA, gecenin en dikkat çeken ajansı olmayı başardı.
Gecede en iyi web sitesi ödülü vadeli işlem ve opsiyon borsasının anlatıldığı www.vobnedir.org adresine gitti. Ayrıca vobnedir.org en iyi finansal servisler, en iyi mikrosite kategorilerinde de birinciliği kimseye kaptırmadı.
Bilgi teknolojileri donanım/yazılım kategorisinde ödül www.proj-e.com web sitesine verildi. Çevrimiçi Bankacılık kategori birincisi Garanti Bankası’nın web sitesi www.garanti.com.tr oldu. Telekomünikasyon kategorisinde birinciliği Manadijital’in yarattığı www.ttnet.com.tr web sitesi kazandı. 2009 yılının en iyi haber sitesi www.ntvmsnbc.com olarak belirlendi. Kamu kurumlarının sunduğu web siteleri arasından www.dolmabahce.gov.tr sıyrılarak ÇETE Digital Interactive’e birincilik ödülü kazandırdı. Eğlence kategorisinde son dönemin popüler sitelerinden fizy.com birincilik ipini göğüslerken e-ticaret kategorisinde birincilik ödülünü www.hepsiburada.com kazandı. Kültür/Sanat kategorisinde jüri tarafından belirlenen en iyi site Madebycat’in hazırladığı www.akbanksanat.com oldu.
8. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde ödül kazanan diğer site ve detayları www.altinorumcek.com web sitesinde bulabilirsiniz.
ETİKETLER : Sayı:789

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics