Bilişim Dünyası 20 HAZİRAN 2013 / 15:55

ABank'tan Windows 8 uygulaması

Bireysel bankacılık alanında arka arkaya yaptığı atılımlarla dikkat çeken ABank, İnternet Şubesi’ni mobil cihaz ve tabletler ile uyumlu çalışır hale getirdikten sonra şimdi de  Windows 8 uygulamasını hizmete soktu.


ABank’ın Windows 8 uygulamasını indiren kullanıcılar finans bilgilerine ABank kampanyalarına, en yakın ABank ATM ve Şube bilgilerinin yanı sıra finans - piyasa bilgilerine kolaylıkla ulaşabilecekler.


Hem mevcut bireysel müşterilerine daha iyi bir hizmet vermeyi hem de bireysel müşteri sayısını artırmayı hedefleyen ABank, 2012 yılında ABank Bonus Kart ile başladığı çalışmalarına hız verdi. Bireysel müşterilerine internet bankacılğı alanında yenilikler ve avantajlar sunmayı amaçlayan ABank son olarak ABank Windows 8 uygulamasını kullanıma sundu.

Windows işletim sistemiyle uyumlu tüm bilgisayar, tablet ve telefonlarda kullanılabilen uygulamada kullanıcılar piyasa ve kur bilgilerine anında ulaşabiliyor ve güncel finans haberlerine erişebiliyor. ABank'ın sunduğu kampanyaların görüntülenebildiği ve anında başvuru yapılabilen uygulamada Türkiye genelindeki tüm ABank şube ve ATM bilgileri de yer alıyor. Ücretsiz olarak hizmete sunulan uygulamadan yararlanmak için ABank müşterisi olma zorunluluğu da bulunmuyor.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN