Bilişim Dünyası 16 EKİM 2014 / 15:59

Acron Bilişim birinci derecede danışman şirket oldu

ACRON Bilişim, dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı olan “TURQUALITY” kapsamında, bilişim alanında “Birinci Seviye Danışman Firma” olarak konumlandırıldı.

ACRON, hayata geçirdiği önemli projeler ve SAP alanında geliştirdiği inovatif çözümlerle, çok kapsamlı akreditasyona sahip, dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı TURQUALITY Destek Programı’nda “Birinci Seviye Danışman Firma” olma hakkını kazandı.
 ACRON Bilişim Genel Müdürü Semih Gür, konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede; “TURQUALITY kapsamında ACRON’dan hizmet alan şirketler, firmanın danışmalık düzeyindeki yeni konumlandırması ile tüm projelerde, daha verimli hizmet alabilecekler. Türkiye’nin önde gelen danışmanlık firmalarından biri olarak kalite yönetimine verdiğimiz önemin ve yaptığımız yatırımın karşılığını, en üst seviyede konumlanan Danışmanlık Firması olarak görmek, bizler için de mutluluk verici. TURQUALITY kapsamında desteklenen markalar ile işbirliğine gittiğimizde İkinci Seviye sertifikasyondan farklı olarak, bir üst limit olmadan proje bedelinin yüzde 50’sinin ‘Destek Programı’ dâhilinde değerlendirilecek olması, önemli bir teşvik. Bu doğrultuda bizler de müşterilerimize sunacağımız ürünler ve geliştireceğimiz çözümlerde daha uygun bütçeler sunma şansı yakalayacağız. Günden güne büyüyen hizmet hacmimizle, yeni merkez ofisimizde proje yönetimi operasyonlarına imza atarken, marka değerimizin devlet destekli bir kurum olan TURQUALITY tarafından tescil edilmesini de son derece önemli buluyoruz” dedi.

 ACRON Bilişim aynı zamanda SAP’nin belli sektörler için üretilen çözüm ve ürünlere özel sertifikasyonu olan “SAP Recognized Expertise (Kabul Edilmiş Uzmanlık Alanı)” sertifikasının, Otomotiv, Müşteri İlişkileri Yönetimi, İş Analitikleri gibi alanlarda sahibi. SAP PartnerEdge Programı kapsamında özel olarak tasarlanan “SAP Recognized Expertise” ile sektörlere özel iş ihtiyaçlarına uygun SAP projeleri çerçevesinde, hedef odaklı ve verimli iş süreçlerine imza atan ACRON, endüstri bazlı uzmanlığının da bu sertifikayla altını çiziyor. Ürün ve çözümler özelinde farklı yetkinliklere sahip Danışman kadrosu ile ACRON Bilişim, Türkiye’nin lider SAP Danışmanlık şirketi olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

 

 
ETİKETLER : Acron Bilişim

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics