Bilişim Dünyası 20 TEMMUZ 2016 / 11:01

Acronis Backup 12, yedekleme ve veri koruma çözümü sunuyor

Acronis yeni çözümü Acronis Backup 12'yi pazara sunduğunu duyurdu. Acronis Backup 12 pazardaki diğer çözümlerden farklı olarak kurumsal verilerin bugünün hibrid bulut ortamlarına-bulut, on-premise, fiziksel ve sanal ortamlar, uzak sistemler ve mobil cihazlar- yedeklenmesine ve eksiksiz bir biçimde korunmasına imkan veriyor. “Veri bugünün dijital dünyasının can damarı, veri olmadan kurumlar hayatta kalamaz" diyen Acronis Kurucusu ve CEO'su Serguei Beloussov, Acronis Backup 12 ile kurumlara,  bulunduğundan yerden bağımsız olarak verilerini kontrol edebilme, herhangi bir veri kaybı yaşanması ya da dış saldırı ile karşılaşılması durumunda ise hiç olmadığı kadar hızlı biçimde geri yükleyebilme olanağı sağladıklarını ifade etti.
Veri kaybı yaşanması durumunda ise Acronis Backup 12, aralarında dosya, e-posta ve veri tabanı kurtarımı, bare-metal kurtarma, aktif  geri yükleme, anlık geri yükleme, fiziksel data gönderiminin de yer aldığı bir dizi kurtarma seçeneği sunuyor. Acronis Backup 12, aralarında Microsoft, Amazon, Android, Apple, Linux ve VMWare vSphere'in de yer aldığı 15 ayrı platformu destekliyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN