Bilişim Dünyası 23 ŞUBAT 2015 / 07:09

Adeo , özel adli bilişim laboratuvarı kurdu

Adeo 2015 yılında, kurumların kurması gereken SOME (Siber Olaylara Müdahale Ekipleri)’lerin eğitilmesi ve bu ekiplere siber olaylar sırasında rehberlik hizmetinin verilmesini hedefliyor. Siber güvenlik hizmetlerinin yanında Microsoft teknolojileri, ağ ve sunucu sistemleri konusundaki üst seviye danışmanlıkları da artarak devam ediyor. Adeo, Ankara’daki müşterilerine de sunmuş olduğu adli bilişim ve siber olaylara müdahale hizmetlerini uluslararası standartta sunmayı amaçlıyor.

Adeo Ankara Ofisi Genel Müdürü Halil Öztürkci konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Adeo olarak zaten halihazırda hem Türkiye’nin tamamında hem de yurtdışında bir çok ülkede hizmet verdik ve devam eden projelerimiz kapsamında hizmet veriyoruz. Sahip olduğumuz iş modelinden kaynaklı Türkiye’deki BT ekosisteminde yer alan entegratörler ve Anadolu’daki firmalarla çok iyi bir iş birlikteliğimiz var. Bu da bizim bir çok şehirde proje yapmamıza imkan tanıyor. Ankara ofisimizin açılması ile çok daha esnek şekilde teknik uzmanlarımızı yönlendirme imkanına sahip olacağız. Türkiye’de birçok konuda ilkleri gerçekleştiren bir danışmanlık ekibimiz var ve yaklaşık 80 danışmandan oluşuyor.”
ETİKETLER : 1010

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN