Bilişim Dünyası 01 KASIM 2013 / 09:02

Adobe bulutla eğitimde yenilik

Eğitim kurumlarının Adobe Creative Cloud masaüstü uygulamalarının yeni sürümlerine erişmesini sağlayan kolay yönetilebilir, dönemsel bir lisanslama programı olan Adobe Education Enterprise Agreement okullara sektör lideri yeni yaratıcı araçlar sunuyor.Adobe Education Enterprise Agreement (EEA) ile kurumlar sektör lideri yaratıcı araçlara erişmeyi kolaylaştıran kullanışlı ve uygun maliyetli bir lisanslama seçeneğine kavuşuyor. Öğrencilerin ve eğitmenlerin baskı sistemleri, internet, video ve mobil cihazlar için içerik oluşturmasını kolaylaştıran EEA, dönemsel lisanslama programı ile satın alma işlemlerini kolaylaştırarak yıllık tek bir sözleşme kapsamında kurumsal bütçenin öngörebilmesine izin veriyor. EEA ile kurumlar dijital eğitimde önemli adımlar atarak teknolojik yenilikleri yakından takip ediyor.

Teknik kadrolar için en gelişmiş yazılım uygulamaları

Adobe dijital uygulamalarını kullanan eğitim kurumları derste başarıyı artırıyor, eğitim ve öğrenim alanında yaratıcılığı destekliyor ve öğrencilere hem üniversitede hem de kariyerlerinde gereken dijital iletişim becerileri kazandırıyor. Kurumlara sağlanan dijital uygulamalar arasında Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Dreamweaver, Adobe Flash Professional, Adobe Fireworks, Adobe Acrobat Pro, Adobe Muse , Adobe Edge Animate ve diğer çözümler yer alıyor.

EEA programının avantajları

EEA programı, profesyonellerin sektörde önde gelen yaratıcı araçların yeni sürümlerine erişmesini kolaylaştırıyor. Eğitim kurumlarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan EEA ürün koleksiyonları Creative Cloud üyeliğiyle sunulan uygulamaları içeriyor ve bu çözümler aşağıdaki avantajları sunuyor:

Kreatif araçlar: Eğitmenlerin, öğrencilerin ve kadroların, kurumun sahip olduğu veya kiraladığı bilgisayarlarda Adobe kreatif uygulamalarını erişmesini sağlama.

Teknolojide önderlik: Yeni yazılım özellikleri ve teknolojiler sayesinde dijital eğitime öncülük etme.

Satın almada kolaylık: Yıllık tek lisans sözleşmesi ile çok sayıda siparişten kaynaklanan yüksek maliyetleri önleme.

Esnek kurulum seçenekleri: Eğitim kurumlarının ihtiyaçları ve genişleme planlarına uygun hazır, modüler paketler ile dijital eğitimde verimlilik artışı.

Okullarda başarıyı artırıyor

EEA lisanslama programı ile Adobe'nin önde gelen tasarım ve yaratıcı ürün koleksiyonlarına sahip olan kurumlar, yaratıcılığı ve müfredatı geliştirerek öğrencilere kariyer hazırlığı için gereken teknik donanımı sağlıyor. Adobe ile doğru araçlara ulaşan öğrenciler hem teknik becerilerini hem de kariyer için gerekli olan ifade yeteneğini geliştiriyor. Öğretim üyeleri ise öğrencilerin ilgisini canlı tutacak ve onlara esin kaynağı olacak araçları kullanma imkanına kavuşuyor.

 
ETİKETLER : Adobe Creative Cloud

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics