Bilişim Dünyası 27 ŞUBAT 2013 / 12:01

Adobe EMEA'ya yeni atama

Adobe Systems’ın Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Pazarlama Başkan Yardımcısı Mark Phibbs oldu. Phibbs, Adobe dünyasının Adobe Creative Cloud ve Adobe Marketing Cloud çözümleri hakkında pazar bilinci oluşturmaya ve artırmaya odaklanacak.
Adobe’ye 2003 yılında Asya Pasifik Bölgesi pazarlama direktörü olarak katılan Mark Phibbs, 2009 yılında Adobe’nin küresel kanal pazarlama stratejisi sorumluluklarını da üstlendi. Phibbs görev süresi boyunca çeşitli bölgelere yönelik ürün farkındalığı, anlayış ve satışı artıracak pazarlama programları yaratma süreçlerinde uzmanlığını kanıtladı.Avustralya vatandaşı olan Phibbs, Adobe’den önce Microsoft ve IBM gibi şirketlerin lider pozisyonlarında çalıştı; Avustralya, Almanya ve Çin’de görev yaptı. Phibbs’in Microsoft’ta üstlendiği son pozisyonu Hong Kong pazarlama direktörlüğü olmuştu.Phibbs’in yeni görevlendirmesi ile ilgili konuşan Adobe Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Başkanı Mark Zablan şunları söyledi: “Mark Phibbs’in, 9 yıllık tecrübesi doğrultusunda Adobe’nin vizyon ve stratejisinin yanı sıra sektörün ihtiyaçlarını dengelemek konusundaki derin algısı ile Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’daki müşterilerimize büyük değer katacağına inanıyorum. Mark’ın yeni sorumluluk alanı, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinde Dijital Medya ve Dijital Pazarlama alanlarında büyümemiz ve müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını karşılamamız adına çok büyük bir fırsattır.”

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN