Bilişim Dünyası 08 KASIM 2013 / 15:56

Adobe sosyal medyada canlı yarışma düzenliyor

Adobe, kurumların bulut bilişime geçişini kolaylaştırmak ve kullanıcılarının yeni teknolojilere erişimini hızlandırmak amacıyla, Adobe Türkiye Facebook sayfası üzerinden #adobeCCDay canlı yayını ve Twitter’da özel bir yarışma düzenliyor.
Canlı yayınlanacak yarışmada sorulara doğru cevabı veren ilk 5 kişi 1 yıllık Creative Cloud üyeliği kazanırken; 1 kişi de iPad mini ile ödüllendirilecek. 13 Kasım 2013 Çarşamba günü saat 11:00’de Creative Cloud demolarıyla başlayacak olan Facebook yayını bit.ly/adobeCCday adresi üzerinden izlenebilecek. Saat 15:00’de Soru-Cevap bölümüyle sürecek olan yayın, Twitter üzerinden gerçekleşecek yarışmadaki hediyelerin sahiplerini bulmasının ardından saat 16:30’da sona erecek.

Adobe uzmanları tarafından Creative Cloud uygulamaları hakkında ilk elden yaratıcı iş akışları farklı senaryolarla Adobe Türkiye Resmi Facebook sayfası üzerinden canlı yayın ile işlenecek. Ayrıca, katılımcılar Twitter’da #adobeCCday etiketiyle Adobe uzmanlarına istedikleri soruları sorabilecek. Katılımcıların, etkinliğe canlı katılabilmeleri için bit.ly/adobeCCday adresinde yer alan katılım formunu doldurması yeterli.
Kullanıcılar Twitter’da düzenlenecek olan yarışmaya #adobeCCday etiketiyle cevap vererek katılabilecekler. Yarışma sırasında Adobe Creative Cloud ile ilgili sorular tweetlerle sosyal medyada yayınlanacak. Canlı yayınlanacak yarışmada sorulara doğru cevabı veren ilk 5 kişi 1 yıllık Creative Cloud üyeliği kazanırken; 1 kişi de iPad mini ile ödüllendirilecek!

Bulutta tasarım, bulutta yedekleme!
Adobe Creative Cloud, tam kapsamlı bir bulut tasarım çözümü olarak Adobe Photoshop CC, Illustrator CC ve çok daha fazlasını içeren Adobe masaüstü uygulamalarının en son sürümlerini bir arada sunuyor. Adobe çözümleri grafik tasarımcıların kullanım ayarlarını, dosyalarını ve birlikte çalıştıkları kadroların görüş ve bildirimlerini bulutta eşitleme imkanı sağlayarak kurumsal uygulamalarda veri kaybını engelliyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN