Bilişim Dünyası 28 NİSAN 2014 / 14:20

Adyton Systems iş ortakları ile bir arada

Ipoque ve Adyton Systems'in Türkiye dağıtıcısı Teknokare şirketi, bu yılki Adyton Systems iş ortakları toplantısını 29 Nisan 2014 Salı günü Windowist Maslak Konferans Merkezi'nde düzenleyecek.

Bir Alman güvenlik duvarı şirketi olan Adyton Systems, 70 ülkede aktif olan, 2012/2013 mali yılında 2.5 milyar dolar net kar elde eden Rohde / Schwarz grubunun bir üyesi oldu. Son yıllarda bilişim güvenliği üzerine ciddi adımlar atan Alman şirketi Rohde & Schwarz, 2011 yılında da DPI (deep packet inspection) teknolojileri üzerine yoğunlaşmış olan başka bir Alman şirketi Ipoque'u da satın almıştı.

Satın alma süreci sonrasındaki gelişmelerin ve Adyton Systems'in güvenlik duvarı ürünü olan Network Protector'a eklenecek yeni özelliklerin sunulacağı toplantıya, kurumun iş ortağı olan / olmayı düşünen ve ürün hakkında bilgi almak isteyen kurumlar katılacak. Katılımcılar, Network Protector'un Ürün Müdürü Stefan Sebastian ve Adyton Systems Bölge Müdürü Sharjell Alvi'nin de toplantıya katılımıyla, ürün ile ilgili merak ettiklerini birinci ağızdan sorabilecek. Toplantı hakkında daha fazla bilgi almak ve kayıt olmak için www.teknokare.com web sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

 
ETİKETLER : Adyton Systems Teknokare

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics