Bilişim Dünyası 04 EKİM 2015 / 22:39

Agile Turkey Summit için geri sayım

5-11 Ekim tarihleri arasında Grand Cevahir Otel’de düzenlenecek olan Agile Turkey Summit 2015, Agile hareketi konusundaki uzmanları bir araya getirecek.

Son dönemin en gözde bilişim maddeleri arasında yer alan Agile Yazılım konusu 1 hafta oyunca Grand Cevahir Otel’de ele alınacak. Kim Wylie, Michael Feathers, Nick Obolensky ve Ahmed Sidky’nin de aralarında olacağı konusunda uzman konuşmacıların olacağı Agile Turkey Summit 2015, 5-11 Ekim tarihleri arasında katılımcılara Agile Yazılım hakkında yeni fikirler vermeye çalışacak.

Katılımcılar etkinlikte konuşmacıları takip edebilecekleri gibi dünya birçok yerinden gelen katılımcıların Agile başarı hikayelerini dinleyerek, kendi iş modelleri üzerinde uygulama fırsatı yakalayabilecekleri gibi, düzenlenecek öğretim programlarıyla birlikte Agile hakkında çok daha net bilgi sahibi olacaklar.

Agile Turkey Summit 2015, 5-11 Ekim tarihleri arasında Şişli Grand Cevahir Otel’de düzenlenecek.

 
ETİKETLER : 1040

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN