Bilişim Dünyası 18 MART 2017 / 15:00

AirTies’tan bir Ar-Ge merkezi de İzmir’e

İstanbul’da bir Ar-Ge merkezine sahip olan AirTies, İzmir’de de yeni bir Ar-Ge merkezi açtı. Bu Ar-Ge merkeziyle hedef; Türk mühendislerden oluşan kadroyla, yenilikçi ve kablosuz ağ sistemleri sektörüne yön veren teknolojileri geliştirmeye devam ederek ihracat yapmak. Halen Amerika, İngiltere, Çin ve Hollanda’da ofisleri olan AirTies’ın İzmir Ar-Ge merkezi, yeni teknolojiler denemek ve üretmek için tasarlandı. AirTies Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Metin İsmail Taşkın, bu yeni merkez ile ilgili şu bilgileri verdi:  
“Merkezimizde, yetki ve sorumluluk alma odaklı yönetim anlayışı uygulanırken, çalışanlara da yetkinliklerini ortaya koyabilecekleri bir ortam sunuyor, bu strateji ile AirTies’ı tersine beyin göçünün yaşandığı şirketlerden biri haline getiriyoruz. Amacımız; İzmir'de açılan Ar-Ge merkezimiz ile çok daha ileri seviye teknolojiler üretip, mühendislerimizle dünyaya seslenebilmek. İzmir Ar-Ge merkezimiz, mühendislerimiz için gelişim ve büyüme merkezi olacak.” 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN