Bilişim Dünyası 13 ARALIK 2015 / 17:30

AirTies ABD’ye teknoloji ihraç ediyor

ABD’de kablo ve genişbant hizmetleri veren Midcontinent Communications kullanıcılarına AirTies’ın Air 4920 Kablosuz Smart Mesh erişim noktaları ile hizmet verecek.
ABD’de Minnesota, Kuzey Dakota, Güney Dakota ve Wisconsin bölgelerinde kablolu TV, ev otomasyonu ve telefon gibi alanlarda 300 bini aşkın aboneye hizmet veren Midcontinent Communications, müşterilerine evlerinde daha yüksek performanslı kablosuz internet hizmet alabilmeleri için AirTies ürünlerini tercih etti. AirTies, Midcontinent ile yapılan bu işbirliğini, Kaliforniya’da faaliyet gösterecek özel bir birim ile yönetecek. Bu birimin genel müdürlüğü ve başkan yardımcılığını ise Özgür Yıldırım üstlenecek.
AirTies Kurucu Ortağı ve İcra Kurulu Başkanı Bülent Çelebi, anlaşma ile ilgili olarak şunları söyledi: “ABD’de abonelerine süper hızlı geniş bant sunan şirketlerden biri olan Midcontinent’ın bizi seçmesinden dolayı çok memnunuz. Kullanıcılar, dünyanın her yerinde hızlı ve evin içindeki bütün odaları kapsama alanına alabilen, yüksek kaliteli kablosuz internet ağlarını tercih ediyorlar. Biz de AirTies olarak, servis sunucularına, yüksek kaliteli, hızlı, bütün eve yayılan internet kapsama alanı ve süreklilik sağlayan akıllı kablosuz internet ağı yaratmalarına yardımcı oluyoruz” dedi.
 
Bu işbirliği kapsamında, Midcontinent’in abonelerine destek AirTies tarafından sağlanırken aynı zamanda ürün ve servislere ilişkin talepleri de karşılayacak. AirTies, kapsama alanını ve kablosuz internet hızını artırmak için evin içine yerleştirilmiş birden fazla akıllı erişim noktası kullanıyor. AirTies’ın “Akıllı Erişim Noktaları” olarak adlandırdığı bu cihazlar, evlerin farklı noktalarına yerleştiriliyor ve “Wi-Fi Mesh” sistemi ile alternatif veri yolları ve kablosuz bağlantılar oluşturarak 2.4 ve 5GHz bantları içinde mobil cihazların birbirine ve internete en iyi şekilde bağlanabilmelerini sağlıyor.
 
ETİKETLER : 1050

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics