Bilişim Dünyası 18 EYLÜL 2011 / 16:41

AirTies IBC 2011’de

Kablosuz ağ çözümleriyle tanınan Türk şirketi AirTies, şimdi de Intel ve Broadcom yongalarını taşıyan, IP ve Web temelli TV yayıncılığına yönelik yeni ürünlerini 9-13 Eylül 2011 tarihleri arasında Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da düzenlenen IBC Fuarı’nda katılımcılara tanıtma fırsatı buldu. Yeni ürünleri demolar yaparak sektör profesyonellerine tanıtan AirTies, özellikle IP temelli TV uygulamalarındaki görüntü kaybı ve kesinti gibi sorunların önüne geçmeyi hedefliyor.

IPTV, uydu ve kablo TV yayınlarını bir araya getiren ürünler aynı zamanda ‘Home Media Gateway’ olarak da çalışıyor. Bu sayede cihazlar, ‘Web TV/OTT’ ve ‘video on demand’ uygulamalarından gelen yayınları veya depolama cihazlarında bulunan içerikleri de kablosuz olarak mobil cihazlara veya ağa bağlanabilen TV’lere aktarmaya olanak tanıtıyor. IP, kablo veya uydu yayınını isteğe bağlı olarak kaydedebilen ürünler flash video ve grafik uygulamalarını da destekliyor.
ETİKETLER : Sayı:838

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN