Bilişim Dünyası 14 KASIM 2015 / 11:44

Akıllı altyapı teknolojileri tanıtıldı

Odya Teknoloji, 5 Kasım tarihinde Akıllı Altyapı Tanıtım Günü 2015 etkinliği düzenledi.  İstanbul’da gerçekleştirilen etkinlik, telekom, finans ve genel sektörden temsilcileri bir araya getirdi. Etkinliğin açılış konuşmasını Odya Teknoloji Kurucu Genel Müdürü Ali Yazıcı yaptı. Odya Teknoloji’nin vizyonu ve faaliyet alanları hakkında bilgi veren Yazıcı, “ Odya Teknoloji Şubat ayında 10. yılını dolduruyor. Firmamızı ilk kurduğumuz günden beri hedefimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik kaliteli işler yapmak. odya Teknoloji’nin vizyonu müşterilerimize her zaman daha iyi hizmet vermek” dedi.
Gün boyu süren etkinlikte Odya Teknoloji “İş ve Çözüm Geliştirme Müdürü Ramazan Karadavut, SolarWinds ürünleri ile End-to-End App Stack çözümleri hakkında detaylı bilgiler sundu.  Amaçlarının kurumsal bilişim hizmetleri sunmak olduğunu belirten Karadavut, SolarWinds hakkında şunları söyledi:
“5 yıldır SolarWinds firmasıyla çözüm geliştiriyoruz. SolarWinds firması Amerika Birleşik Devletleri’nde en hızlı büyüyen 12. teknoloji firması seçildi. Müşteri sayısı 140 ülkede 150 binin üzerine ulaştı.”
Paralel oturumların da gerçekleştirildiği etkinlikte Odya Teknoloji Uzmanları, depolama, sanallaştırma ve veritabanı izleme çözümleri hakkında detaylı bilgi aktardılar. Müşteri deneyimlerinin de paylaşıldığı etkinliğe Sağlık Bakanlığı Sağlık Bilişim Ağı Birim Yöneticisi Yasin Yorbay, Tan Bilişim Hizmetleri Sistem ve Telekomünikasyon Müdürü Cem Sofuoğlu ve Acıbadem Hastaneleri Altyapı ve Operasyon Müdürü Alp Çakar misafir konuşmacı olarak katıldı.
 
ETİKETLER : 1046
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN