Bilişim Dünyası 04 KASIM 2013 / 08:10

Akıllı iletişimin detayları ele alınacak

Ulaşım ve enerji sektöründe akıllı iletişim teknolojileri “Endüstriyel Network Çözümleri” etkinliğinde yerli ve yabancı uzmanların katılımı ile ele alınacak.
MOXA ve Vitel’in katkılarıyla 12 Kasım’da İstanbul’da Point Hotel Barbaros’ta gerçekleşecek olan etkinlikte endüstriyel ağ yapıları, akıllı elektrik şebekeleri ve akıllı karayolu ile tünel sistemleri, demiryolları ve raylı ulaşım sistemlerine yönelik iletişim teknolojilerine ait son gelişmeler ele alınacak.
Özellikle akıllı bina sistemleri ile uğraşan profesyonellerin katılımı beklenen etkinlikte, zayıf akım bütünleştirmesi, CCTV ile alarm ve güvenlik sistemleri, BT bütünleştirme, her türlü otomasyon ve SCADA sistemleri, akıllı ulaşım sistemleri, karayolları, tünel, metro ve demiryolları iletişim teknolojileri değerlendirilecek. MOXA’nın teknik ve profesyonel ekibi ile biraraya gelme fırsatı bulacak olan katılımcılar, katılım belgesi ve sertifikasyon alacak, ücretsiz teknik eğitimlere ve demo ortamlarına katılabilecek.
ETİKETLER : Sayı:944

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN