Bilişim Dünyası 11 EYLÜL 2014 / 12:31

Akıllı incelik Türkiye pazarında

Xperia ailesinin yeni üyesi Sony Xperia T3 Türkiye’de satışa sunuldu. Sony Xperia T3, tasarımıyla öne çıkarken, dünyanın en ince akıllı telefonu olma özelliği taşıyor. Kamera, Mobile BRAVIA Engine 2 ve HD TRILUMINOS ekran teknolojileri özelliklerine sahip dört çekirdekli Sony Xperia T3’ün satış fiyatı ise bin 299TL.

Dünyanın en ince 5,3 inçlik akıllı telefonu olan Sony Xperia T3’ün Mobile BRAVIA® Engine 2 teknolojisine sahip etkileyici HD TRILUMINOS™ ekranı, fotoğraf ve videolarınızı görüntülemek için ideal. Ayrıca sosyal paylaşımı geliştiren Xperia sosyal kamera uygulamaları da Sony Xperia T3 ile telefona yüklü olarak geliyor. Sony Xperia T3, 148 gram.

5,3 inçlik HD TRILIMINOS teknolojisine sahip IPS ekranı, her açıdan aynı görüntü kalitesini sunarken, Exmor RS özelliğine sahip 8MP’lik bir kamerasıyla kullanıcıların en zorlu ışık koşullarında bile en iyi görüntüleri yakalamasını sağlıyor. 8MP’lik HDR özellikli kamera, ışığın arkadan geldiği ortamlarda bile güzel videolar çekilmesine olanak veriyor. SteadyShot™ özelliği sayesinde kullanıcılar fotoğrafları sorunsuz ve herhangi bir bozulma olmadan çekebiliyor.

1,4GHz işlemciye sahip dört çekirdekli CPU’suyla Sony Xperia T3’te, 2500 mAh uzun ömürlü piline ek olarak tüm Xperia’larda bulunan Batarya STAMINA Modu da uzun batarya ömrü sağlıyor.

 

 
ETİKETLER : Sony