Bilişim Dünyası 28 ŞUBAT 2010 / 18:00

Akıllı Şirket’in ikinci durağı İstanbul

IFS ve IBM’in sponsorluğunda düzenlenen ve birincisi Bursa’da gerçekleştirilen Akıllı Şirket Günleri devam ediyor. IFS’in IBM ile birlikte düzenlediği Akıllı Şirket Günleri’nin ikincisini İstanbul’da gerçekleştirecek. 16 Mart 2010 tarihinde Swissotel’de çeşitli sektörlerden üst düzey yöneticilerin katılımıyla gerçekleşmesi beklenen etkinlikte ‘Akıllı Şirketler’in DNA’sını belirleyen temel özellikler tartışılacak. İstanbul’daki Akıllı Şirket Günü kapsamında başta üretim yapan işletmeler olmak üzere endüstrinin önde gelen şirketleri, ‘Akıllı Şirketler’in iş yapış yöntemlerini ve rekabet karşısında temel yaklaşımlarını paylaşma fırsatı bulabilecek.
Akıllı Şirketler Günü’nde kişisel gelişim ve sosyal yaşam başarı konularında birçok popüler kitabın yazarı Mümin Sekman da ‘Her Şey Seninle Başlar’ konulu bir seminerle etkinliğe katkıda bulunacak.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN