Bilişim Dünyası 15 HAZİRAN 2016 / 15:23

Akıllı telefonda farklı aksesuarlar

SBS, Apple iPhone 6/6S’in çizgilerinden ve renklerinden ilham alınarak geliştirilen Gold Serisi ile araç ve seyahat şarj cihazından kılıf ve data kablosuna kadar farklı çözümler sunuyor. SBS’in Gold Serisi’nde yer alan ekstra ince powerbank, 2200 mAh kapasiteye sahip. Alüminyum kasası ile ürünün altın, pembe altın ve gümüş olmak üzere üç farklı rengi bulunuyor. Gün içinde şarjı azalan telefonlar için elektrik prizi arama derdine son veren ürün, her marka telefonla kullanılabiliyor.
 
İnce ve ekstra ince olmak üzere iki çeşidi bulunan kılıflar telefonun arka kısmını korurken, 360 derece koruma sağlayan kapaklı kılıf ise kredi kartı ya da kimlik için kullanabilecek cebi ile aynı zamanda pratik bir çözüm sunuyor.
 
Seride ayrıca iPhone’ları hızlı bir şekilde şarj etmek için tasarlanan araç şarj cihazı, Apple lisanslı şarj ve data kablosu, seyahat şarj cihazı ve 3,5 mm ses kablosu gibi ürünler de yer alıyor. Kılıflar ve data/şarj kablosu hariç diğer tüm ürünler diğer marka akıllı telefonlarla da kullanılabiliyor.
 
Seride yer alan tüm ürünler, SBS distribütörü Aksoy Bilişim güvencesiyle Türkiye pazarına sunuluyor. Ürünler, Turkcell Flagship mağazaları, turkcell.com.tr ve Şengüller Turkcell İletişim Merkezleri'nin yanı sıra Türkiye genelindeki seçkin aksesuar mağazalarından temin edilebiliyor.
ETİKETLER : SBS Apple Iphone

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics