Bilişim Dünyası 26 EYLÜL 2010 / 18:00

Akrobat ve McAfee işbirliği

EB Group şirketlerinden Akrobat ile McAfee yeni bir işbirliğine gitti. Güvenlik süreçlerini tamamlayarak McAfee’nin “Elite Partner”ı olma hakkını kazanan Akrobat’ın yeni hedefi her geçen gün önemi artan güvenlik pazarında iyi bir sistem bütünleştiricisi olmak.
Akrobat İletişim Teknolojileri Koordinatörü Ercüment Modalı McAfee’nin tek işi güvenlik olan dünyanın en büyük şirketlerinden birisi olduğunu belirterek Akrobat’ın da güvenlik projelerine bu işe odaklı bir üretici ile gitmeyi hedeflediğini söyledi. Akrobat olarak McAfee’nin işbirliği süreçlerinde gereklilik olarak sertifikasyon sürecini bitirdiklerini ve “Elite Partner” olma hakkını kazandıklarını aktaran Modalı, “Bu sayede Akrobat McAfee kaynaklarına daha kolay ulaşabilecek ve kurumlara daha etkin destek hizmeti verebilecektir” dedi.
McAfee kurumsal pazar çözümlerinde özellikle Akrobatın hedefinin büyük kamu kurumlarının güvenlik ihtiyaçlarını karşılayabilmek olduğunu ifade eden Modalı sözlerini şu şekilde devam ettirdi: “Bu kapsamda sistem güvenliği, ağ güvenliği, veri sızıntısı engellenmesi, risk ve uygunluk yönetimi alanlarındaki ihtiyaçları karşılamayı ve e-devlet projelerinde yer almayı hedefliyoruz.”
ETİKETLER : Sayı:789

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN