Bilişim Dünyası 28 MAYIS 2014 / 12:30

Aksama kontrolü işleri kolaylaştırıyor

MySQL Fabric, web ve bulut ortamında,otomatik yedek sistem aktivasyonu ve verinin küçük parçalara bölünme özelliklerini sunuyor.Günümüzün web ve bulut taleplerini karşılamak amacıyla Oracle “MySQL Fabric” ürününü piyasaya sürdü. MySQL Fabric” veritabanı gruplarında  aksama ve kesinti kontrolü ile veriye erişimde hız ve veriyi otomatik olarak parçalara bölme özelliği ile ölçeklenebilirlik sağlıyor ve yönetimi kolaylaştırıyor.

Oracle MySQL Başkan Yardımcısı  Tomas Ulin, "yüksek kullanılabilirlik ve ölçeklenebilirlik özellikleri sayesinde en büyük websiteleri ve bulut tabanlı uygulamalarını MySQL üzerinde gerçekleştirebiliyor. Açık kaynak çerçevesi de yeni çözümü bulut üzerinde daha güvenli kılıyor” dedi.

Oracle yeni ürünüyle ilgili olarak 19 Mayıs'ta gerçekleştireceği  web yayınından detaylı bilgi verecek.
ETİKETLER : mySQL Tomas Ulin

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN