Bilişim Dünyası 14 NİSAN 2014 / 13:00

Alp Enerji veri merkezi çözümleri sunuyor

Fiber ve bakır kabloda global teknoloji lideri R&M ve kesintisiz güç kaynaklarında öncü şirketlerden Alp Enerji, gelişmiş veri merkezi çözümlerini, iş ve bilişim dünyasından profesyonellerin katılımıyla Türkiye pazarına tanıttı.Alp Enerji; gelişmiş ağ ve veri merkezi ürünlerini, Ortaköy Radisson Blu Bosphorus’ta düzenlenen etkinlikle Türkiye pazarına tanıttı. İsviçre merkezli R&M, fiziksel altyapılar için üstün performanslı fiber optik ve bakır kablo çözümleri geliştiriyor. Kritik enerji altyapılarında verimlilik ve iş sürekliliğini öne çıkaran Alp Enerji, trafosuz modüler UPS çözümleri sunuyor.

KOBİ’lere esnek teknolojiler
R&M’in hazır adaptörlü bakır kabloları ve fiber kabloları R&M tarafından tasarlanan network modüllerine bağlanıyor. Böylece sistem yöneticileri veri merkezi altyapılarında kablo kurulumunu en hızlı şekilde tamamlayabiliyor. R&M’in özel üretimi olan network sistemleri modüler altyapı tasarımı ile ihtiyaca göre özelleştirilebiliyor. Böylece tek bir sistem yeni donanım satın almadan, ihtiyaca göre ölçeklendirilebiliyor.

Ayrıca R&M yine modüler olarak tasarlanan özel sensör bandı ile standart portları “akıllı bağlantı noktalarına” dönüştürüyor ve sistem yöneticilerinin network modüllerinde hangi kabloların devre dışı kaldığı ya da yerinden çıktığını fark etmesini sağlıyor. Yeni network kombinasyonlarında atıl kablo uyarısı veren akıllı R&M portları sistem konfigürasyonunda eşsiz esneklik sunuyor.

Modüler UPS çözümleriyle maksimum iş sürekliliği
Veri merkezleri, KOBİ’ler ve kurumsal firmalar için tümüyle ölçeklenebilir modüler kesintisiz güç kaynağı çözümleri sunan Alp Enerji, sistem güvenirliği açısından sınıfının lideri olarak kabul ediliyor. Trafosuz UPS, jeneratör, akü, güç ekipmanları ile diğer tamamlayıcı ürünleri inovasyona dayalı esnek ve özelleştirilmiş uygulamalarla yerinde entegre eden Alp Enerji, kurumlara kapsamlı ve uygun maliyetli çözümler sunuyor.

Güvenilir standalone ve modüler UPS çözümlerinden büyük sunucu odası uygulamalarına kadar tüm segmentlerde yüksek verimlilik sağlayan Alp Enerji teknolojileri; yüksek güç tüketimine ihtiyaç duyan blade sunucular da dahil olmak üzere, tüm sistemlere düşük edinme maliyetiyle yeni seçenekler sunuyor. Alp Enerji UPS çözümleri, 50 kVA-5 MVA aralığında N+1 yedeklilik sağlıyor ve “Hot Swap” teknolojisi ile UPS sistemini devre dışı bırakmadan gereken modüllerin değiştirilmesine veya yeni modüller eklenmesine imkan tanıyor. Alp Enerji UPS çözümleri, aynı zamanda sistem yöneticileri için gelişmiş bir arıza bildirim sistemine sahip bulunuyor ve modüler kesintisiz güç kaynakları üzerinde ince ayar yapılmasına izin veriyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics