Bilişim Dünyası 01 OCAK 2011 / 18:00

Altın Örümcek’te başvuru zamanı

DorukNet tarafından dokuzuncusu düzenlenen Altın Örümcek Web Ödülleri için başvurular 03 Ocak Pazartesi günü başlıyor. Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek Web Ödülleri’nde toplam 35 kategoride 2010 yılının internet teknolojileri alanındaki projeleri ve en iyi web siteleri ödüllendirilecek. Yarışma ile ilgili bilgilerin detaylı bir şekilde yer aldığı web sitesinde tüm verilere kolaylıkla erişilebiliyor. Adaylar 35 kategori içerisinden, web sitelerinin değerlendirilmesi için uygun gördükleri üç farklı kategoride başvuruda bulunabilecekler.
Bir web sitesi için en fazla üç farklı kategoride başvuru yapılabilecek. Adaylar birden fazla web sitesi için başvuruda bulunabilecek. Başvuru süresinin bitiminden sonra bilişim, medya ve iş dünyasının önde gelen isimlerinden oluşan juri üyeleri toplanarak adayları ön eleme, grup elemeleri ve final elemelerinde üç aşamalı olarak eleyecekler. Final değerlendirmeleri sonucunda jürinin oyları ile  belirlenmiş olan ödül sahipleri düzenlenecek olan ödül gecesinde  açıklanacak. 2010 yılında gerçekleştirilen 8. Altın Örümcek Web Ödülleri 4 bin 500’e yakın davetlinin katılımıyla Turkcell Kuruçeşme Arena’da gerçekleştirilmişti.  Ayrıca organizasyonda, Halk  Oylaması ile internet kullanıcılarının da organizasyona katılımının teşvik  edilmesi ve beğenilerini duyurabilecekleri bir platform yaratılıyor. Halk oylamasına katılmak isteyen internet kullanıcıları 08 - 30 Nisan 2011 tarihleri arasında organizasyonun resmi web sitesini ziyaret ederek oylama hakkında detaylı bilgiye ulaşabilecekler.
ETİKETLER : Sayı:802

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN