Bilişim Dünyası 06 KASIM 2016 / 10:00

Altyapı ve ihtiyaçlar Office365 tabanlı MerkezOfis’le çözülüyor

Microsoft’un Office 365 altyapısını kullanan MerkezOfis çözümü, KOBİ’lerin avans-izin-masraf formları, müşteri ve tedarikçi iletişim bilgileri, fatura düzenleme gibi günlük temel ihtiyaçların kolayca ve ofis dışı herhangi bir yerden yönetilmesini sağlıyor. MerkezOfis’in mobil uyumluluğu ile ofis dışında herhangi bir yerden ofisler kontrol edilebilir hale geliyor. MerkezOfis; farklı modülleri sayesinde kullanıcılara dosya yönetiminden kurum içi iletişim uygulamalarına kadar geniş yelpazede bir çözüm listesi sunuyor. Sunulan çözümler arasında; izin başvurularını takip edip onaylayabilmek,  konaklama, yemek, ulaşım gibi masraf başvurularını takip edip onaylayabilmek, avans başvurularının takibi ve onayı, Doküman Merkezi’nden teklif, sipariş, fatura, rapor gibi istenilen dosyanın paylaşımı, güncelleme takipleri, arama ve filtreleme özellikleri, Duyurular ve Sıkça Sorulan Sorular bölümünden kurum içi duyurular, çalışan soruları ve cevapları, döviz çevirici aracı ile kur takibi ve döviz çevirme, Rehber özelliği ile çalışan, müşteri iletişim bilgilerine hızla ulaşabilme, Linklerim bölümü ile istenilen Office 365 dosyalarını tek bir ekranda toparlayabilme ve tek bir tık ile ulaşabilme yer alıyor.
Microsoft işbirliği ile geliştirilen MerkezOfis, verimliliğini arttırmayı hedefleyen tüm girişim ve KOBİ’lerin dijitalleşme sürecine destek olmayı amaçlıyor. Tüm bu veriler ışığında iş yönetim yazılımlarına ihtiyaç duyan işletme sayısı oldukça fazla. Altyapıya sahip olup süreç yönetim yazılımları olmayan tüm girişim ve KOBİ’ler de MerkezOfis’in öncelikli hedef kitlesi arasında yer alıyor. Bu arada, Microsoft ve MerkezOfis’in Aralık 2016 sonuna kadar geçerli olan kampanyasında mevcut Office 365 Exchange paketinden üst pakete geçiş yapanlara veya diğer Office 365 Business paketi satın alanlara MerkezOfis çözümünü 1 yıl süre ile ücretsiz olarak kullanma fırsatı sunuluyor. 
ETİKETLER : Office365 MerkezOfis 1095
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN