Bilişim Dünyası 25 MART 2014 / 10:04

Anadolu Hayat yazılımlarını yeniliyor

Anadolu Hayat Emeklilik, temel sigortacılık yazılımlarını yenilemek üzere büyük bir dönüşüm projesi başlattı.

Anadolu Hayat Emeklilik, başlattığı proje ile müşterilerine daha kaliteli ve hızlı hizmet sunmak amacıyla, başta ürün geliştirme, uygulama ve operasyon olmak üzere tüm süreçlerini daha etkin ve verimli şekilde yönetmeyi hedefliyor.

Anadolu Hayat Emeklilik, kapsamlı yurt içi ve dışı piyasa araştırmalarının sonucunda, temel sigortacılık paketi için çözüm ortağı olarak merkezi Sofya/Bulgaristan olan Fadata AD şirketini  seçti. Ayrıca, küresel danışmanlık firması EY’nin (Ernst & Young) Atina ve İstanbul ofisleri de proje de görev alacak. Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü Mete Uğurlu, Genel Müdür Yardımcısı Haldun Aydoğdu, Fadata AD Genel Müdürü Anri Levi ile Ernst & Young Atina ofisi ortaklarından Lampros Gkogkos’un katıldığı imza töreni 17 Mart 2014 tarihinde gerçekleştirildi.

Sözleşmenin imzalanmasının ardından, proje ekiplerinin ilk toplantısına katılan Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü Mete Uğurlu, projeyi başarı ile tamamlayacak bilgi, tecrübe ve insan kaynağına sahip olduklarını ve bu dönüşüm ile sektördeki öncü konumlarının daha da güçleneceğini belirtti. Uğurlu’nun ardından konuşan Anri Levi, Fadata’nın Türkiye pazarına büyük önem verdiğini, sektöre lider şirket Anadolu Hayat Emeklilik ile girmelerinin kendilerini onurlandırdığını belirtti.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN