Bilişim Dünyası 28 NİSAN 2014 / 10:26

Anadolu ve İstanbul arasında BT köprüsü

Türkiye’de ekonominin bel kemiği olan KOBİ’ler, gelişen pazarla birlikte işlerini büyütüyor. Bu kapsamda İnterpromedya’nın teknoloji devleriyle KOBİ’leri buluşturduğu BT vizyon Toplantıları da, yeni yapılanmasıyla devam ediyor. BTvizyon Toplantıları’nın yeni hedefi İstanbul’daki şirketler kadar, Anadolu’da iş yapan firmaları da eşit teknoloji şartları altında toplamak ve büyütmek.

Teknoloji harcını kullanarak KOBİ’leri tek bir bütün haline getirmeyi hedefleyen BTvizyon’un ilk durağı ise Gaziantep olacak. 29 Nisan’da gerçekleşecek toplantıda, teknoloji şirketleri çözümlerini ve ürünlerini katılımcı KOBİ’lere anlatacak. BTvizyon Toplantıları, önümüzdeki aylarda 10 Anadolu şehrini daha ziyaret edecek. İnterpromedya Genel Müdürü Murat Göçe, etkinlik yapısı ve hedefleriyle ilgili şu bilgileri paylaştı:

“2014 vizyonumuzu ‘birbirinden kopuk İstanbul- Anadolu yapısını ve teknokentlerdeki onlarca teknoloji üreticisini, yani bütün sektör bileşenlerini bir potaya sokmak’ olarak belirledik. Bunu yaparken, STK’lar dahil tüm bileşenlerin desteğini de almak üzere planlama yaptık. Anadolu firmalarını tanıtmak ve onları büyük BT şirketleri ile tanıştırmak, böylece ortaya çıkacak sinerjinin sonucu olarak yöre işletmelerine teknolojiyi sunmak için BTvizyon Anadolu Toplantıları hayata geçiriliyor.”

 
ETİKETLER : İnterpromedya

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics