Bilişim Dünyası 17 ARALIK 2013 / 14:20

Ankara'da sinerji gerçekleşti

Tesan İletişim’in Network Sistemleri bölümünün düzenlediği “Sinerji – Ankara ’13” etkinliği, 7 Aralık Cumartesi günü Ankara Kızılcahamam’da gerçekleşti. 90 firmadan yaklaşık 150 iş ortağı ile biraraya gelen firma; bünyesinde bulunan ve distribütörlüğünü yaptığı markaların 2014 yılı projeksiyonlarını açıkladı.

Etkinlikte;  Qnap veri depolama ürünleri, Dell Sonicwall veri güvenliği , ZTE kurumsal ağ , Engenius kablosuz ağ, Billion kablosuz router , Jabra çağrı merkezi ve ofis kulaklığı, Lilin güvenlik kamera ,  Ttec güvenlik kamera  Ttec IP Telefon, Ttec Switch marka ve çözümleri de bir araya geldi.

TESAN İletişim bayileri, sistem entegratörleri, son kullanıcılar ve kamu kurumlarının yoğun ilgi gösterdiği etkinliğe TESAN İletişim’in tescilli markası Ttec ve distribütörlüğünü yürüttüğü Billion, Dell, SonicWall, ZTE, Jabra, NetSafe, QNAP, EnGenius ve Lilin markaları; yaptıkları sunumlarda, geleceğe yönelik öngörülerini, 2014 projeksiyonlarını, Ar-Ge çalışmaları ile çeşitli çözüm önerilerini katılımcılarla paylaştı. Katılımcılar ayrıca etkinlik alanındaki marka stantlarını ziyaret ederek yeni ürünleri inceleme ve yetkililerden detaylı bilgi alma imkanına sahip oldular.

“Tüm paydaşlarımızla birlikte 2014’te gelişmemiz artarak sürecek”

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Tesan İletişim Genel Müdürü Rüştü Arseven; Türkiye’de network pazarının büyük bir potansiyel taşıdığını vurgulayarak, "2013 yılında pazarda büyümemizi sürdürdük, 2014 yılında hem markalarımızı hem de pazarı büyütmeye devam edeceğiz. Geçmişten gelen birikimimizi geleceğe de taşımak yatırımlarımızı artırarak sürdüreceğiz." dedi.