Bilişim Dünyası 01 EYLÜL 2014 / 09:39

Arama motorunda yer almanın incelikleri zirvede

Arama motoru optimizasyonu (SEO) alanında faaliyet gösteren ajanslardan SEOZEO, geçen yıl ilkini düzenlediği uluslararası SEO konferansının ikincisini gerçekleştirecek. 25 Ekim 2014'te Şişli Radisson Blu'da yapılacak olan SEOzone’a 500’ü aşkın katılımcı bekleniyor. Etkinliğe çalışmaları, makaleleri ve kitapları ile bu alanda küresel bazda tanınan SEO ve inbound marketing profesyonelleri konuşmacı olarak yer alacak.

Etkinliğin konuşmacıları arasında gazeteci Serdar Kuzuloğlu, Google İrlanda Arama Kalitesi Uzmanı Murat Yatağan, LinkResearchTools’un Kurucusu Christoph Cemper, yazar ve analitik danışmanı Annie Cushing, Inbound Pazarlama Danışmanı ve yazar Mike King, Internasyonel SEO danışmanı ve yazar Aleyda Solis, PointBlankSEO kurucusu ve yazar Jon Cooper ile, SEOZEO’nun kurucusu Genel Müdürü Yiğit Konur bulunuyor.

Bağlantıları doğru kurmak gerek

Ana sponsorluğunu icerik.com’un yaptığı SEOzone 2014’ün açılış sunumunu Serdar Kuzuloğlu yapacak. Ardından Google İrlanda’da arama ekibinin liderlerinden Murat Yatağan, link analizleriyle ünlü LinkResearchTools şirketinin kurucusu, Google cezaları ve link analizi konusunda uzman Christoph Cemper söz alacak. Analitik konulu kaynaklarla tanınan Annie Cushing, ünlü danışmanlardan Mike King, Moz ve benzeri topluluklarda yayınladığı SEO makaleleriyle tanınan Aleyda Solis, yaratıcı link inşası konusunda önemli blog’lardan PointBlankSEO’nun kurucusu Jon Cooper ve SEOzeo’nun kurucusu Yiğit Konur da konuşmaları ile katılımcıları bilgilendirecek.
ETİKETLER : SEOZeo SEOZONE
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN