Bilişim Dünyası 27 MART 2016 / 10:49

Arcserve-NetApp entegre çözümleri ele alındı

 Aptec Ingram Micro Turkey ve Arcserve işbirliği ile düzenlenen iş ortakları toplantısı ile BT sektöründen 45 farklı bayi, verimli bir etkinlikte bir araya geldi. 9 Mart ‘ta Barbaros Point Hotel ‘de düzenlenen ve NetApp ‘ın sponsor olarak katıldığı toplantıda Arcserve-NetApp Entegre çözümleri tanıtıldı. Arcserve EMEA Satış Direktörü Rami Nasser ve Arcserve Satış Öncesi Kıdemli Danışmanı Mariano Togni de sunumları ile Arcserve UDP V6’nın yeni özelliklerini katılımcılara anlattı.
Arcserve UDP V6; tek konsoldan yönetim, fiziksel ve sanal yedekleme ve Replikasyon/Online Replikasyon özellikleri ile ön plana çıkıyor. Arcserve UDP V6 ‘nın, Vmware, Microsoft Hyper-V, Citrix Xen Server, Microsoft Azure, Amazon web service, Windows Server, Redhat, Suse ve Centos desteği var. 
ETİKETLER : arcserve netapp 1065

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN