Bilişim Dünyası 19 OCAK 2016 / 10:16

Arena Bilgisayar, Kaspersky yetkili distribütörü oldu

Arena, yeni yönetim modeli “Arena Value” ve uzman kadrosu ile katma değerli hizmetler sunmaya devam ediyor. Uçtan uca kurumsal çözümler sunma anlayışı ile ürün gamına dünyanın en güçlü üreticilerini dahil etmeye devam eden Arena Value, Kaspersky ile distribütörlük anlaşması imzaladı.
 
“Yüzde 80’i mühendislerden oluşan teknik kapasitesi yüksek güçlü kadromuz ile satış öncesi ve sonrası ihtiyaç duyulabilecek her noktada hem iş ortaklarımıza hem de iş ortaklarımızın müşterilerine tam hizmet sunuyoruz” diyen Arena Bilgisayar Yazılım ve Güvenlik Grup Müdürü Musa Hasap, Arena Value olarak bu anlaşma ile Kaspersky ürünlerinin Türkiye’nin tüm illerine en hızlı şekilde ulaştırılmasına destek olacaklarını vurguladı. Kaspersky Lab Türkiye Ülke Müdürü Sertan Selçuk da şu bilgileri verdi:
"Türkiye'de 3 milyona yakın küçük ölçekli firma olduğunu göz önüne aldığımızda Arena ile olan iş birliğimizin önemi ortaya çıkıyor. Sadece bu kategoriye özel olarak geliştirdiğimiz Kaspersky Small Office Security - KSOS sayesinde küçük ölçekli firmalar uçtan uca bilgi güvenliğini garanti altına alacaklar.  Ürünümüz KSOS-4 internet güvenliğinin yanı sıra kriptolama, veri yedekleme ve kurtarma, finansal veri güvenliği, parola yönetimi, bulut desteği ve kullanıcı dostu kontrol merkezi özelliklerini içermekte. Bu işbirliğinden 2016 yılında Arena'nın yaygın bayi ağı üzerinden yaklaşık 25 bin küçük ölçekli şirkete ürünümüzü sunmayı bekliyoruz. Üç yıl içinde ise yıllık 100 bin son kullanıcıya erişmeyi planlıyoruz.’’
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics