Bilişim Dünyası 01 EYLÜL 2014 / 09:38

Arena Bilgisayar, Ricoh’un dağıtıcısı oldu

Görüntüleme, üretim amaçlı baskı çözümleri, yönetilen belge hizmetleri ve BT hizmetleri sunan Ricoh, Arena Bilgisayar'la yeni bir anlaşmaya imza attı. Arena Bilgisayar, yaptığı açıklamada, iş süreçlerinin akıcı ve sorunsuz olmasını sağlayarak, müşterilerinin verimlilik ve karlılıklarını arttıran teknoloji ve dönüşüm hizmetleri sunan Ricoh'un Türkiye dağıtıcısı olduğunu duyurdu. Konuyla ilgili olarak Arena Bilgisayar Genel Müdür Yardımcısı Kenan Akbaş şu sözleri aktardı:
“Küresel teknoloji liderlerinden Ricoh ile son derece katma değerli bir anlaşmaya imza atmak tüm Arena ailesi olarak, hepimizi gururlandırdı. Ricoh, müşterilerin bilgi sermayesini yönetmesine ve sahip olunan bu sermayeyi başarıya dönüştürmelerine yardımcı olan, müşterilerinin bilgi, işleyiş ve etkileşimlerini düzenlemeleri için müşterileri ile birlikte Avrupa çapında çalışma yürütmeyi başarmış çok yönlü bir marka.

Arena Bilgisayar olarak en büyük hedefimiz, 20 yılı aşkın tecrübemiz ve yenilikçi iş modellerimiz ile dünya devi markaların en yeni teknoloji ürünlerini iş ortaklarımız aracılıyla Türkiye’nin dört bir tarafına ulaştırmak, ülkemizin bilgi toplumuna dönüşmesine katkıda bulunmak. Önümüzdeki dönemde, yaygın satış ağımız, sektöre hakimiyetimizle son kullanıcılara ve kurumsal firmalara katma değer sağlayacağından emin olduğumuz Ricoh markasının dağıtıcılığını almış olmaktan ötürü heyecan duyuyoruz."

 
ETİKETLER : Arena Bilgisayar Ricoh

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN