Bilişim Dünyası 01 EYLÜL 2014 / 09:38

Arena Bilgisayar, Ricoh’un dağıtıcısı oldu

Görüntüleme, üretim amaçlı baskı çözümleri, yönetilen belge hizmetleri ve BT hizmetleri sunan Ricoh, Arena Bilgisayar'la yeni bir anlaşmaya imza attı. Arena Bilgisayar, yaptığı açıklamada, iş süreçlerinin akıcı ve sorunsuz olmasını sağlayarak, müşterilerinin verimlilik ve karlılıklarını arttıran teknoloji ve dönüşüm hizmetleri sunan Ricoh'un Türkiye dağıtıcısı olduğunu duyurdu. Konuyla ilgili olarak Arena Bilgisayar Genel Müdür Yardımcısı Kenan Akbaş şu sözleri aktardı:
“Küresel teknoloji liderlerinden Ricoh ile son derece katma değerli bir anlaşmaya imza atmak tüm Arena ailesi olarak, hepimizi gururlandırdı. Ricoh, müşterilerin bilgi sermayesini yönetmesine ve sahip olunan bu sermayeyi başarıya dönüştürmelerine yardımcı olan, müşterilerinin bilgi, işleyiş ve etkileşimlerini düzenlemeleri için müşterileri ile birlikte Avrupa çapında çalışma yürütmeyi başarmış çok yönlü bir marka.

Arena Bilgisayar olarak en büyük hedefimiz, 20 yılı aşkın tecrübemiz ve yenilikçi iş modellerimiz ile dünya devi markaların en yeni teknoloji ürünlerini iş ortaklarımız aracılıyla Türkiye’nin dört bir tarafına ulaştırmak, ülkemizin bilgi toplumuna dönüşmesine katkıda bulunmak. Önümüzdeki dönemde, yaygın satış ağımız, sektöre hakimiyetimizle son kullanıcılara ve kurumsal firmalara katma değer sağlayacağından emin olduğumuz Ricoh markasının dağıtıcılığını almış olmaktan ötürü heyecan duyuyoruz."

 
ETİKETLER : Arena Bilgisayar Ricoh

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics