Bilişim Dünyası 26 NİSAN 2013 / 17:31

Arena Bilgisayar, Synology’nin dağıtıcısı oldu

Arena Bilgisayar, Synology ile yaptığı dağıtıcılık anlaşmasıyla veri depolama alanında gücüne güç katmaya devam ediyor.

Arena Bilgisayar, 2000 yılında kurulan ve 65 ülkede faaliyet gösteren dünyanın en hızlı büyüyen veri depolama şirketlerinden Synology markasının Türkiye dağıtıcısı oldu.

Uzmanlık alanı bireysel kullanım ile küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler için profesyonel veri depolama çözümleri olan Synology’nin, ürettiği NAS (Network Attached Storage) ürünleri, şirketin kısa sürede kendi teknolojisini geliştiren ve dünya ölçeğinde tanınan bir şirket haline gelmesini sağladı.

Geliştirmiş olduğu birçok yeni teknoloji ve ürün patenti ile öne çıkan Synology’nin NAS Ürünleri, Disk Station (Disk Ünitesi), Surveillance Station (IP Kamera Görüntüleme ve Kayıt Ünitesi), File Station (Dosya İstasyonu), Audio Station (Müzik ve Ses Ünitesi), Photo Station (Resim ve Blog Ünitesi), Radio Station (Radyo Ünitesi), Download Station (Dosya İndirme Ünitesi), Mail Station (Mail Sunucu), Desktop, Server, Time Backup, iSCSI LUN, iSCSI Target, USB Copy, ADS (Active Directory Server), ACL (Access Client List) gibi parça ve özellikleri barındırıyor.

Arena Bilgisayar Satış ve Pazarlama Müdürü Atıf Büyüksoy, konu ile ilgili açıklamasında:

“Dünyada veri depolama teknolojilerine duyulan ihtiyaç her geçen gün artıyor. Bireysel ve kurumsal veri depolama çözümleri sunan Synology, kurumsal ve bireysel depolama çözümleri ile kısa zamanda dünyanın en büyük 10 firması arasında yer almayı başarmış bir firma. Özellikle internet tabanlı uygulama sistemi ile verilerin depolanmasına ve hızlı ve etkin bir şekilde kullanılabilmesine olanak sağlıyor. Son kullanıcılara ve kurumsal firmalara katma değer sağlayacağından emin olduğumuz Synology markasının dağıtıcılığını almış olmaktan ötürü heyecan duyuyoruz” dedi.

 

 
ETİKETLER : Arena Bilgisayar Synology

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics