Bilişim Dünyası 25 ARALIK 2013 / 10:22

Arena ödüllerden ilham alıyor

Arena Bilgisayar, 20 Aralık’ta düzenlenen Microsoft İş Ortakları Ödül Töreni'nde, 2013 Microsoft OEM & BOX Yılın Distribütörü Ödülü'nü kazandı.Arena Bilgisayar,  Microsoft’un 20 Aralık gecesi düzenlediği Microsoft İş Ortakları Ödül Töreni'nde, 2013 yılı içerisinde göstermiş olduğu üstün performanstan dolayı “Yılın Microsoft OEM & BOX Distribütörü” ödülünü aldı.

Microsoft tarafından 2011 yılında COEM ürün gruplarında, 2012 yılında ise OPEN & BOX ürün gruplarında "Yılın Distribütörü" seçilen Arena Bilgisayar, 1996 yılından bugüne pazara sunduğu geniş ürün yelpazesi, lojistik ve finansal hizmetler ve yaygın dağıtım ağı ile Türkiye’de teknolojinin yaygınlaşmasını sağlamaya devam ediyor.

Arena Bilgisayar Yazıcı, Yazılım ve Kurumsal Ürünler’den sorumlu, Satış & Pazarlama Müdürü Atıf Büyüksoy konuyla ilgili olarak: “Türkiye’nin ilk Microsoft dağıtıcısı olarak,1996 yılından bu yana Microsoft ile güçlü bir iş ortaklığı içindeyiz. Arena Bilgisayar olarak yılları aşkın tecrübemiz, güçlü kanal yapımız ve iş ortaklıklarımız ile Microsoft’un müşteri yaygınlığını artırmak ve katma değer sağlamak hedefiyle çalışıyoruz. Yıllardır Microsoft’tan çeşitli ödüllere layık görülüyoruz ve bu başarı bizi son derece gururlandırıyor, ileriye yönelik çalışmalarımızda ise en büyük ilham kaynağımız oluyor.Başarı ve hedef odaklı çalışma sistemimiz, bilgilendirme platformlarımız, iş gücümüzün bize kattığı deneyim ile 2014 yılının da aynı başarı ile geçmesi yönünde çalışmalarımızı hız kesmeden sürdüreceğiz." dedi.

 

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics