Bilişim Dünyası 27 NİSAN 2015 / 10:36

Arena ve Huawei’den Kıbrıs çıkartması

Türkiye’nin önde gelen teknoloji sağlayıcılarından Arena ve dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Huawei, Kıbrıs’ta İş Ortakları ile buluştu.

Arena, uzun yıllara dayanan deneyimleri ve bilgi birikimi ile oluşturduğu “Value” iş modeli kapsamında, Türkiye’nin dört bir yanında yer alan iş ortakları ile bir araya gelmeye devam ediyor. Bu organizasyonlardan birisi de 17 – 19 Nisan tarihleri arasında Huawei işbirliği ile Kıbrıs Merit Park otelde gerçekleştirildi.

İş ortaklarının büyük ilgi gösterdiği etkinlikte Arena ve Huawei’den üst düzey yöneticiler sunumlar yaparken, çeşitli başarı hikayeleri, çözüm örnekleri, yeni ürünler ve teknolojiler, Huawei’nin kurumsal alanda büyüme hedefleri, gelecek stratejileri ve diğer önemli gelişmeler katılımcılarla paylaşıldı.

Arena Value Satış ve Pazarlama Direktörü Tuncay Işık, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Arena Value olarak, yeni yapılanmamız ile vizyonumuzun Türkiye'de daha çok hissedildiği bir dönem yaşıyoruz. Tüm iş ortaklarımız bizim için çok değerli. Dünyanın önde gelen markalarından Huawei ve iş ortaklarımızla hem önümüzdeki dönem stratejilerimizi paylaşmak hem de yakın ilişki geliştireceğimiz güzel bir haftasonu geçirmek adına Kıbrıs'ta bir araya geldik.  Gerek iş fırsatları, gerek stratejilerimiz, sunduğumuz ve sunacağımız katma değerler gibi birçok konuda sohbet etme fırsatı yakaladık. Önemli hedeflerle beraber yürüdüğümüz Huawei ve katılım gösteren tüm iş ortaklarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız."

Toplantıda konuşan Huawei Türkiye Kurumsal Çözümler Birimi Kanal, Satış ve Pazarlama Direktörü Eren Serçe ise şunları söyledi: “Bizim için müşteri memnuniyeti büyük önem taşıyor ve bunu iş ortaklarımızla beraber başarıyoruz. İş ortaklarımız hedeflerimize ulaşmada çok önemli bir rol oynuyor. Arena ile bu anlamda çok doğru bir sinerji oluşturuyoruz. Huawei olarak hiçbir müşterimize direkt satış yapmıyoruz. Tüm satışlarımız distribütörlerimiz üzerinden iş ortaklarımız vasıtasıyla müşterilere gerçekleştiriliyor. Eğitim alanında da çok önemli çalışmalarımız bulunuyor. Ürünlerimizle ilgili sürekli eğitimler veriyoruz ve sertifikasyon çalışmaları yapıyoruz” dedi.

 
ETİKETLER : 1019

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics