Bilişim Dünyası 18 NİSAN 2010 / 18:00

Argela’dan girişimci destek programı

Türk Telekom Grubu şirketi Argela, Türk ve yabancı girişimcilerin Türkiye telekom pazarına ilgisini çekmeyi amaçlayan Argela-WIN programını başlattı. Programla telekomünikasyon ve internet alanında yazılım, servis ya da sistem geliştiren girişimcilere finans, altyapı, pazar ihtiyaçlarının belirlenmesi ve pazar analizi gibi konularda destek sağlanacak.
Programdan faydalanmak isteyen girişimcilerin ise öncelikle win@argela.com.tr adresine kısa bir tanıtım yazısı göndermeleri gerekiyor. Uygun tanıtım özetleri periyodik olarak Argela bünyesindeki seçici kurul tarafından değerlendiriliyor ve seçilen projelerden iş planı sunumu isteniyor. İş planları beğenilen fikir/proje sahipleri yüz yüze sunum için davet ediliyor. Finale kalan projeler için öneri hazırlanıp girişimcilere sunuluyor. Argela-WIN programı hakkında detaylı bilgiye http://win.argela.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.
ETİKETLER : Argela Sayı:767

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN