Bilişim Dünyası 29 TEMMUZ 2011 / 16:17

ArteVis Tibco ortaklık ağına katıldı

Türk bilişim pazarına yeni katılan ArteVis Bilişim Çözümleri (ArteVis), Tibco Software Inc. şirketinin katma değerli çözüm ortağı oldu. ArteVis, şirketlerin değişen iş hedeflerine yanıt verebilen esnek bir BT uygulama altyapısı yaratabilmelerine olanak sunan Tibco altyapı yazılımlarını, yerel servisleri ile birlikte sunacak. İş süreçleri yönetimi, servis odaklı mimari ve iş optimizasyonu alanlarına odaklanacak olan ArteVis, Tibco yazılımlarının yetenekleri ile sektör ve teknoloji bilgisini harmanlayarak, Türk şirketlerine çözümler sunmayı hedefliyor.
Artevis kurucu ortakları Ayla Akın ve Bahar Önderol, Tibco ile anlaşmalarına ilişkin olarak “Şirketlere günümüzde başarılı olmak için, içerideki ve dışardaki değişimlerden, kendi için fırsat ve tehditler ortaya çıktığında görebilmeli ve buna ilişkin aksiyon alabilmeli. Müşteriyi kaybettiğinizi haftalar veya aylar sonra öğrenmeyi ya da maddi ve prestij kaybı oluştuktan sonra dolandırıcılık hakkında bilgilenmeyi sağlayan yazılım teknolojileri artık yeterli olmuyor. Tibco’nun yazılımı, şirketin operasyonları ve performansı hakkındaki gerçek zamanlı bilginin, beklenen davranış ve iş kuralları ile korelasyonunu kurma yeteneğine eşsiz biçimde sahip” yorumunu yaptı.
ETİKETLER : Sayı:832

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN