Bilişim Dünyası 05 AĞUSTOS 2011 / 12:20

Artım Bilişim Index Grup çatısına dahil oldu

INDEX Grup Artım Bilişim’i bünyesine katarak kullanıcılarına Oracle ve Ex Sun MicroSystem çözümleri, yetkili teknik servislere orijinal yedek parça dağıtımı ile OT/VT pazarındaki Intermec ürünlerinin temini gibi katma değerli çözümler sunmayı amaçlayan bir şirketin hissedarı oluyor. 2003 yılından bu yana hizmet veren Artım Bilişim Oracle Sun sunucu, veritabanı ve depolama ürünleri başta olmak üzere HP, Fujitsu, Dell ve SUN markalarının yedek parçaları ile OT/VT pazarında yer alan Intermec ürünlerinin dağıtımını yapıyor. İki şirket arasında doğan bu verimli işbirliği ortamının doğal bir sonucu olarak Index Grup dikey pazarlarda varolma kabiliyetini güçlendiriyor ve satış öncesi sunulan katma değerli çözümlerle müşteri memnuniyetini artırıyor. Stratejik planlama hedefleri doğrultusunda Artım Bilişim’i grup çatısı altına alan Index Grup bu sayede servis alanları ve ağını genişletmekle kalmıyor, aynı zamanda gelecekte de üretken ve bilge kimliğinden ödün vermeyeceği mesajını aktarıyor.
Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Index Grup CEO’su Erol Bilecik: “Dünyanın en gelişmiş bütünleşik açık işletme yazılım sistemi Oracle Sun’ın Türkiye’deki dağıtıcı şirketi olan Artım Bilişim’i Index Grup bünyesinde konumlandırma arzumuz artacağını düşündüğümüz küçük ve orta çaplı işletme ihtiyaçlarını karşılamaya dönük belli bir strateji yapılandırma ihtiyacı sonucunda doğmuştur” dedi. İstanbul Genel Merkez ofisinde 24 kişilik bir ekiple hizmet veren ve 2010 yılı cirosu 10,5 milyon dolar olan Artım Bilişim Genel Müdürü Suat Sümer kendilerine başarı kıstası olarak iş ortağı memnuniyetini aldıklarını belirterek danışmanlık hizmetlerinden lojistik yönetimine kadar oldukça geniş bir yelpazede müşterilere hizmet vermeyi amaçladıklarını söyledi.
ETİKETLER : Sayı:833
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN