Bilişim Dünyası 21 MAYIS 2014 / 16:55

Artım Bilişim Zebra'nın dağıtıcısı oldu

Index Grup çatısı altında faaliyetlerine devam eden Artım Bilişim,  Zebra Teknoloji Türkiye yetkili dağıtıcısı olacak.
Index Grup çatısı altında faaliyetlerine devam eden Artım Bilişim,  Zebra Teknoloji Türkiye yetkili dağıtıcısı olacak. Aynı zamanda Index Grup bünyesindeki tüm BT kanallarına Zebra Teknoloji’nin donanım ürünlerini ve bu ürünlere ait sarf malzemeleri ve yedek parçaları dağıtacak.

OT/VT sektöründe önemli şirketlerden Zebra Teknoloji, sunduğu çözümler ile iş süreçlerinde kalite ve verimliliği artırmak amacıyla Fortune 500 şirketlerinin yüzde 90'ı tarafından tercih ediliyor.

Artım Bilişim Genel Müdürü Suat Sümer, yeni işbirliğiyle ilgili olarak, “1 milyar dolarlık cirosuyla dünyanın öncü termal yazıcı üreticilerinden biri olan Zebra Teknoloji ile yaptığımız distribütörlük anlaşması, hizmet ağımızdaki tedarik zincirine büyük bir zenginlik ve değer katacak. Yeni iş ortağımız Zebra, Artım Bilişim’in başarısı kanıtlanmış tecrübesi ve pazardaki güçlü konumundan faydalanırken, bizler de Zebra’nın Türkiye’deki faaliyetlerini büyütmek için elimizden geleni yapacağız. Son kullanıcılar için daha iyi seçenekler sunmak ve parça teminini daha ileri seviyeye taşımak için de tüm sorumluluğu üzerimize alıyor ve iş ortaklarımızın müşterilerine en hızlı ve en iyi şekilde ulaşmasını sağlıyoruz” dedi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN