Bilişim Dünyası 30 MART 2015 / 09:25

ARTronic 20’inci yılını kutluyor

1995 yılında faaliyetlerine başlayan ARTronic, 20 yıl içerisinde kesintisiz güç kaynağı alanında sadece Türkiye’de değil yurtdışında da söz sahibi bir şirket haline geldi.

20 yıldır kesintisiz bir şekilde faaliyetlerine devam eden ve Türkiye’nin dışında dünyanın 47 ülkesine ürünlerini ihraç eden bir şirket haline gelen ARTronic, aynı zamanda yaptığı küresel işbirlikleriyle büyümesini sürdürüyor.

20 yıl önce ARTronic’i kurarken bir takım değerleri benimseyerek yola çıktıklarını belirten ARTronic Genel Müdürü Hakan İşcen sözlerine şöyle devam etti: “Bu değerler sayesinde ülkemiz ve dünya ekonomisinin yaşadığı inişli çıkışlı yolculukta başarıyla, sürekli yükselerek ilerledik”.

ARTronic’in Türkiye’nin dört bir köşesine ürün ve hizmet sunan, dünyanın 47 ülkesine ihracat yapan bir şirket olmasını sağlayan bu değerlerin en önemlisinin “Global Mutluluk” kavramı olduğunu vurgulayan İşcen, başta müşterileri olmak üzere iş ortaklarına, temsilciliğini yatıkları global tedarikçilerine, ARTronic’i sürekli dinamik ve yenilikçi olmak zorunda kılan tüm rakiplerine ve bugüne kadar ARTronic için çalışmış ve halen çalışmakta olan tüm ARTronic ailesine teşekkür etti.

İşcen, ““Biz 20 yıldır olduğu gibi, bundan sonra da insan yararına düşünce, hizmet ve ürün üreterek herkesin mutluluğu için çalışmaya devam edeceğiz.” sözleri ile yeni hedeflerine de “Global Mutluluk” kavramı ile yol alacaklarının işaretini verdi.

 
ETİKETLER : 1015

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics