Bilişim Dünyası 26 TEMMUZ 2013 / 11:50

Arvento, Türkiye’yi temsil edecek

Araç takip sistemleri şirketi Arvento, Avrupa İş Ödülleri (European Bussines Awards) 2013/2014’te, Türkiye’yi Avrupa elemelerinde temsil etmek için seçilen 40 finalist şirket arasında yer almayı başardı. Firma bu yıl, 31 Avrupa ülkesinden, 527 şirketin finale kaldığı Avrupa İş Ödülleri’nde Türkiye’yi kendi kategorisinde temsil edecek.

2011 Avrupa İş Ödülleri’nde ‘Ruban D’Honneur’ (Onur Kurdelası’na) layık görülen ve kategorisinde Avrupa'nın en başarılı 10 şirketi arasında yer alan Arvento, geçen sene halk oylaması ile ulusal şampiyonluğa layık görülmüştü.

Finalist şirketlerin, ‘Ruban D’Honneur’ ünvanı için mücadele edeceği yarışma, kademeli olarak Ocak ve Nisan aylarında açıklanacak olan sonuçlarla tamamlanacak. Avrupa genelinde ticari başarı göstermiş, alanında yenilikler üreten ve sosyal sorumluluk bilinciyle çevresine katkı sağlayan şirketleri belirlemek amacıyla düzenlenen Avrupa İş Ödülleri, 2007 yılından bu yana farklı sektörlerden binlerce şirketin; inovasyon, liderlik, sosyal sorumluluk, pazarlama, büyüme stratejileri, çalışan bağlılığı, süreç yönetimi ve müşteri sadakati alanlarındaki başarılarını, Avrupa çapında kanıtlamaları için fırsat veriyor.

 

 

 
ETİKETLER : Arvento

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics