Bilişim Dünyası 11 AĞUSTOS 2014 / 09:43

Asus Zenfone’u Bilkom dağıtacak

Asus’un cep telefonu ailesi Zenfone’u Bilkom dağıtıcak. Dağıtıcılık anlaşmasıyla ilgili olarak Bilkom Genel Müdürü Cömert Varlık, Bilkom’un, işbirliği yaptığı markaları için, uzun yıllardır sürdürdüğü pazar geliştirme faaliyetleri ve misyonu olan dijital yaşam koçluğu sayesinde Türkiye’de olgunlaştırdığı teknoloji pazarı portföyüne Asus’u da dahil etmekten mutluluk duyduklarını belirtti.
Bilkom olarak, işbirliğine girdikleri markalara tüketicilerin dikkatini çekmeyi, gereken önemin verilmesine katkı sağlamayı temel gaye edindiklerini aktaran Cömert Varlık, “Bugüne kadar çalıştığımız markaların değerlerini koruyan ve katkı sağlayan çalışmalarımız nedeniyle bizimle işbirliği yapmak için oldukça fazla talep geliyordu. Biz her zaman, öncelikli olarak Türkiye’deki pazarın ve tüketicinin ihtiyaçlarını, beklentilerini karşılayan, alanının en değerli markaları ile işbirliklerine girmeyi tercih ettik. Odaklandığımız katma değerli dağıtım stratejimiz, iş anlayışlarımız ve ilkelerimiz konusunda örtüştüğümüz Asus ile de işbirliğini imzaladık ve Zenfone gibi son derece şık ve güzel bir seriyi perakende sektörü üzerinden çok yakında piyasaya sunacağız” dedi. Varlık, Bilkom’un, “seçici ancak yeni işbirliklerine açık” olduğuna vurgu yaptı.
Varlık Türkiye’deki tüketicilerin dünyanın en son teknolojisi ile tanışması ve en verimli şekilde kullanılması gerekliliğine inandıklarını ve bu doğrultuda , dijital yaşam keyfinin herkesçe yaşanmasını sağlayan dijital yaşam koçluğunun ülke genelinde kabul gördüğüne; tüketiciler için “Bilkom Güvencesi”nin önemli bir tercih unsuru olduğuna dikkat çekti.
Asus’un Sorumlu Ülke Müdürü Bora Aras ise Bilkom ile yapılan anlaşma kapsamında şunları söyledi:
“Bilkom, Türkiye pazarında, taşıdığı markalara pazarlama, dağıtım kanalları ve satış sonrası hizmetlerinde sağladığı katma değerler nedeniyle Bilkom’u tercih ettik. Tüketici nezdinde güven unsuru olarak kabul edilen Bilkom hizmetlerinin, Asus ürünleri için de eksiksiz yerine getirileceğini bilmek bizleri memnun etmektedir. Dağıtıcılık anlaşmamızın uzun yıllar sürecek kalıcı bir dostluğun ilk adımı olmasını temenni ediyorum.”
ETİKETLER : Asus Bilkom zenfone

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics