Bilişim Dünyası 25 ARALIK 2011 / 14:57

Avea’dan gençlere kapsamlı fırsat

Avea’nın 2007 yılından bu yana gençlere sunduğu staj ve iş olanakları ile desteklenen Kırmızı Kuşak Programı, ‘AveaMasters’ adıyla 2012 yılı kayıtlarına başlıyor. Tüm üniversitelilerin katılabileceği programın başvuruları 22 Ocak 2012 tarihine kadar devam edecek.
Avea’nın gençlere yatırımı hedefleyerek hayata geçirdiği, iş ve staj programları ile onları iş hayatına hazırladığı Kırmızı Kuşak Programı, altıncı yılında yenilenen içeriğiyle AveaMasters olarak yoluna devam ediyor. Programa başvuru için son gün 22 Ocak 2012. Başvuru ve detaylar aveamasters.com, facebook.com/AveaMasters ve avea.com.tr adreslerinde yer alıyor.

Zorlu yarışa geri sayım
Programa tüm üniversitelerin 3. ve 4. sınıfında okuyan ya da yüksek lisans eğitimine devam eden gençler başvurabilecek. 5 yılda 40 bine yakın başvurunun alındığı, 550 gencin de Avea’da staj yaptığı program kapsamında 131 genç Avea’da iş fırsatı yakaladı.
Avea İnsan Kaynakları Grubu Kıdemli Direktörü Bahattin Aydın, bu programla Türkiye’nin belli başlı üniversitelerine değil, üniversitelerin belli başlı öğrencilerine ulaşmayı hedeflediklerini belirterek, “AveaMasters adını alan programımızın tanıtımı için gençlerin yoğun olarak kullandıkları iletişim kanallarını kullanıyoruz. Başvurular toplandıktan sonra Şubat ayında zorlu bir yarış ve seçme süreci başlayacak” dedi.
ETİKETLER : Sayı:851

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN