Bilişim Dünyası 25 ARALIK 2011 / 14:57

Avea’dan gençlere kapsamlı fırsat

Avea’nın 2007 yılından bu yana gençlere sunduğu staj ve iş olanakları ile desteklenen Kırmızı Kuşak Programı, ‘AveaMasters’ adıyla 2012 yılı kayıtlarına başlıyor. Tüm üniversitelilerin katılabileceği programın başvuruları 22 Ocak 2012 tarihine kadar devam edecek.
Avea’nın gençlere yatırımı hedefleyerek hayata geçirdiği, iş ve staj programları ile onları iş hayatına hazırladığı Kırmızı Kuşak Programı, altıncı yılında yenilenen içeriğiyle AveaMasters olarak yoluna devam ediyor. Programa başvuru için son gün 22 Ocak 2012. Başvuru ve detaylar aveamasters.com, facebook.com/AveaMasters ve avea.com.tr adreslerinde yer alıyor.

Zorlu yarışa geri sayım
Programa tüm üniversitelerin 3. ve 4. sınıfında okuyan ya da yüksek lisans eğitimine devam eden gençler başvurabilecek. 5 yılda 40 bine yakın başvurunun alındığı, 550 gencin de Avea’da staj yaptığı program kapsamında 131 genç Avea’da iş fırsatı yakaladı.
Avea İnsan Kaynakları Grubu Kıdemli Direktörü Bahattin Aydın, bu programla Türkiye’nin belli başlı üniversitelerine değil, üniversitelerin belli başlı öğrencilerine ulaşmayı hedeflediklerini belirterek, “AveaMasters adını alan programımızın tanıtımı için gençlerin yoğun olarak kullandıkları iletişim kanallarını kullanıyoruz. Başvurular toplandıktan sonra Şubat ayında zorlu bir yarış ve seçme süreci başlayacak” dedi.
ETİKETLER : Sayı:851