Bilişim Dünyası 15 AĞUSTOS 2010 / 18:00

Avea’dan hasarlı araç sorgulama servisi

Avea’nın sunduğu yeni “Hasarlı Araç Sorgulama Servisi” sayesinde Avealılar, ikinci el otomobillerle ilgili kaza, hasar, poliçe, mağdur ve sigorta bilgileri SMS ile kolayca öğrenebiliyor. Servis sayesinde Avealılar, ikinci el araçların hasar ve sabıka durumunun yanı sıra, kaza tespit tutanağı, trafik ve kasko poliçelerinin geçerlilik durumu ve kazaya karışan üçüncü kişilerin mağduriyeti de SMS ile sorgulayabiliyor.
Hasarlı Araç Sorgulama Servisi, plakayı yazıp 5664’e mesaj atan Avealılara, herhangi bir aracın trafiğe çıkış tarihinden itibaren tüm hasarlarıyla ilgili bilgileri, Tramer Trafik Sigortaları Bilgi merkezi veritabanı üzerinden SMS olarak gönderiyor. Servis ile ilgili detaylı bilgi www.avea.com.tr’de yer alıyor.
ETİKETLER : Sayı:784

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN