Bilişim Dünyası 08 MART 2013 / 16:14

Avea’dan kadın çalışanlarına hediye

Avea, kadın çalışanlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü farklı bir uygulama ile kutluyor. 8 Mart Cuma günü Avea’da kadın çalışanlar işe gelmeyerek istedikleri yerden çalışma özgürlüğüne sahip olacak.

Dünyanın ilk ve tek uluslararası insan yönetim ve gelişim standardı olan Investors In People (IIP) Bronz sertifikasına Türkiye’de sahip ilk GSM operatörü olan Avea,  8 Mart Cuma günü kadın çalışanlarına, ofis dışında istedikleri yerden çalışma imkanı sunarak onlara, ne kadar özel ve öncelikli olduklarını gösteriyor.

Avea Kıdemli İnsan Kaynakları Direktörü Bahattin Aydın; “Avea odağına insanı, çalışanını koyan bir şirket. İnsan odaklı yönetim anlayışımız bu yıl kadın çalışanlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü farklı bir uygulama ile kutlamak ve bu günü ofis dışında yaşamalarını istedik. Geleceğe umutla bakan, başarılı, özgüvenli tüm Avealı kadın çalışanlarımızın bu özel günlerini kutluyoruz” diye konuştu.

Avea teknoloji şirketi olmanın gerekliliğini çalışma hayatında şirket içerisindeki tüm uygulamalarına da yansıtıyor. Ofis teknolojilerine yatırım yapan Avea, sistemlerini teknolojik platformlara taşırken, uzaktan çalışma altyapısı sayesinde, çalışanlarını zaman ve mekandan bağımsız çalışma imkanı sunmayı önceliği olarak görüyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics